• 2
  • 2
  • Kvalitní dispozice bytů
  • Standardní úroveň bydlení

Projekt se nachází v předinvestiční fázi. Byla zhotovena urbanisticko architektonická studie. Hlavním cílem projektu je vybudovat objekt, který poskytne budoucím uživatelům bydlení s dlouhodobou hodnotou na vysoké uživatelské úrovni a přitom bude kladen důraz na kvalitní urbanistické a architektonické zpracování projektu, jehož hlavními atributy bude velká plocha zeleně a prostorová volnost s dostatečným osvětlením a osluněním. Koncepční řešení projektu bude variantně umožňovat využití ploch ve spodním podlaží pro komerčně obchodní účely nebo pro poskytování služeb nejen obyvatelům bytového domu, ale také současným obyvatelům z blízkého okolí.

Urbanistické řešení bude vhodně koncipováno s ohledem na budoucí rozvoj lokality. Parkové úpravy ploch v okolí objektu s vytvořením dětských hřišť a koutků nabídnou možnost širokého využití pro rodiny s dětmi i dostatek příležitostí pro sportovní vyžití. Vysoký uživatelský standard bude zajištěn kvalitním prostorovým dispozičním řešením poskytujícím nejen vhodné uspořádání obytných místností, ale i dostatečně široké sociální zázemí a úložné plochy.

Volba materiálového zpracování a výběr kompletačních prvků standardního vybavení bytů umožní širokou škálu výběru. Cílem je dosáhnout optimální kombinace designu, uživatelského komfortu a kvality s dlouhou životností.

Praha 11 je v návaznosti na Prahu 4 již více než 30 let dynamicky se rozvíjející obytná aglomerace.

Volba vlastní lokality vychází jednak z možnosti zasazení projektu do širších urbanistických souvislostí navazujících na stávající zástavbu s širokou občanskou vybaveností. Zároveň nabízí určitou exkluzivitu spočívající v možnosti vytvoření výrazné trvalé místní dominanty.

Bytová výstavba v zájmovém území je v souladu se stávajícím územním plánem.

Pozemek pro stavbu bytových domů je velmi výhodně situovaný z hlediska dobré dopravní dostupnosti autem jak z hlavních městských tahů tak i na MHD. Nabídka služeb včetně využití volného času v okolí je také velmi bohatá a dále se bude rozvíjet.

SLUŽBY V OKOLÍ
  • Obchodní a komerční příležitosti:
    Nedaleko se nachází nákupní centrum Chodov, označované za největší ve střední Evropě, které poskytuje plný komfort nakupování včetně restaurací a pobočky banky.
  • Komerční a kancelářské prostory jsou nedaleko.
  • Kulturní, sportovní a volnočasové příležitosti:
    Za zábavou je možné se vydat do Parku Hostivař, který nabízí kino Palace Cinemas Park Hostivař nebo si můžete třeba vyjít na procházku přes Milíčovský háj k Chodovské tvrzi.

Více informací získáte na:

+420 261 304 103

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ADRESA PROJEKTU

Knovízská, Praha 11